Firmamız Grundfos ürünlerinin yetkili satıcısıdır.

Isıtma sisteminizi kapsamlı bir şekilde planlayın

Sadece verimli pompalara güvenerek belli bir noktaya kadar başarı elde edersiniz. Fakat tüm ticari ısıtma sistemini göz önünde bulundurup planlamayı buna göre yaptığınızda, enerji tasarrufunu bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Yenilikçi kontrolörler, entegre frekans konvertörleri ve sessiz çalışan değişken hızlı pompalar, ticari bina ısıtma sisteminizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için gereken sistem bilgisini sağlar. Sadece pompaları değil tüm sistemi düşünerek konfor seviyelerini hızlı bir şekilde arttırabilir, binanızı geleceğe taşıyabilir ve enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Grundfos olarak, en verimli ticari ısıtma sistemini tasarlamanıza ve geliştirmenize yardımcı olacak pompa çözümleri ve sistem bilgisi sunuyoruz.

Binanızda optimum su basıncını koruyun

Ticari binalarda mümkün olan en iyi su basıncını sürdürmek büyük bir zorluk olabilir. Ticari hidrofor sistemlerimiz, ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda optimum su basıncı sağlayan bir çözüm sunar.

Pompa sistemlerimiz, uygulama için optimize edilmiştir ve büyük boru şebekelerinde sürtünme kaybı dengelemesi için oransal basınç işlevi ve dengesiz güç beslemeli kurulumlar için yumuşak basınç oluşturma işlevi gibi özellikler sunar.

Hidroforlarımızı tasarlarken hijyen konusunu her zaman ön planda tuttuk. Paslanmaz çelik kolektörler korozyona karşı koruma sağlarken tüm yüzeyler, bağlantılar ve köşeler tamamen pürüzsüzdür. Ölü köşeleri engelleyen bu yapı, pompa sisteminin hijyen kontrolü için mümkün olan en iyi koşulları oluşturarak kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlar.